TEKSTESHQIP

Gentian Dervishi
Këngë Për Fadil Cerën
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Për Fadil Cerën" kënduar nga Gentian Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor prezantohet para një audience më të gjerë i ilustruar me mjaft shije me videoklip muzikor, produksioni i të cilit u punua nga Domi Production. Videoklipi u publikua më 24 Gusht 2019. Për komponimin dhe për orkestrimin është përkujdesur Alfred Qemalja.