TEKSTESHQIP

Gentian Dervishi
Hajde
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde" kënduar nga Gentian Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pas një pune të palodhur, krijimi muzikor paraqitet para audiencës shumë bukur edhe me videoklip, i cili u publikua më 19 Shtator 2019.