TEKSTESHQIP

Gentian Dervishi
Kënge Për Alida Jemin Spahiun
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kënge Për Alida Jemin Spahiun" kënduar nga Gentian Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për ti dhënë gjithçkaje më shumë atmosferë, produkti muzikor është paraqitur tek fansat i kompletuar edhe me anë të një videoklipi muzikor, video produksioni i të cilit është punuar nga Domi Production. Videoklipi u publikua me datë 29 Mars 2023. Autor i vijës melodike dhe autor i orkestrimit është Alfred Qemalja, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Munir Hoxha.