Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gentian Gojani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Gentian Gojani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Gentian Gojani filloi shkollën e muzikës në moshën 8 vjeqare në instrumentin e kitarës në "Prenk Jakova" në Gjakovë, pastaj kreu shkollën e mesme në Gjimnazin "Hajdar Dushi" për të vazhduar studimet në Akademinë e Muzikës dega e Solo Këndimit. Gentian Gojani është fitues i Polifest 2005, Zambaku i Prizrenit 2006 dhe pjesmarres i shumë festivaleve si Kënga Magjike, Nota Fest, etj. Sot Gentian Gojani është mjaft i kërkuar në Kosovë sidomos në darsm...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

TNT

Shto profile

zyrtareBoni Qejf Sa Jeni T'ri (2013)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Burim Mehmeti

Berat Demiri

Pleurat Lajçi

Hevzi Kumanova

Valmir Shala

Gadaf Elmazi (Dafi)

Isen Selimi

Sajmir Misku

Besart Halimi

Alban Mehmeti

Tags: Gentian Gojani, Gentjan Gojani, Gentian Gorani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet