A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gentinikqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Peje 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Gentinikqi is a writer. Gentian nikqi (Genti), qe ne mosh te re arti qe e adhuronte me se shumti ka qene muzika, disa kenge te tij mund ti gjeni edhe ne youtube, pastaj shkolla dhe leximi i metutjeshem ja devijoj pak rrugen duke e quar ne letersi dhe duke u angazhuar me shum per gjerat qe ai inspirohej per ti shkruar si poezit dhe tregimet, tema qe me shumti e perdor ne poezi dhe tregime eshte :Dashuria , ku ne ket tem ai dhuron shum mendime rreth dashuris, historive d...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Endrit Mehmeti

Perparim Blakaj

Shkelqim Zeka

Bujar Meholli

Kadri Mehmeti

Ardit Mehmetaj

Azem Deliu

Matt K

Besart Ramiz Tafaj

Leonard Mrishaj


Tags: Gentinikqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019