TEKSTESHQIP

Gentjana Gjergji
Po Kendoj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Kendoj" kënduar nga Gentjana Gjergji.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, ky projekt u finalizua në tregun e gjerë të muzikës i plotësuar shumë bukur edhe me videoklip, i cili u publikua më 4 Shkurt 2013.