Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentjana Tafili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  44
BIOGRAFIA: Gentjana Tafili është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Më datë 21 Shtator 2017, Gentjana Tafili publikon videoklipin "Kolazh Shkodran 2017". Më datë 3 Shtator 2021, Gentjana Tafili publikon videoklipin "Shkodrës". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Eriona Rushiti. Produksioni audio u realizua nga Enis Mullaj. Më datë 17 Tetor 2021, Gentjana Tafili publikon videoklipin "Kam Harru". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Eriona Rushiti. Produksioni audio u realizua nga Enis Mullaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gentjana Tafili, Gentiana Tafili

Komente 0