Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentrit Osmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Gentrit Osmani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 7 Nëntor 2015, Gentrit Osmani publikon videoklipin "Falmi Krejt". Më datë 19 Janar 2018, Gentrit Osmani publikon videoklipin "Koft E Mrama Kjo Dashni", në bashkëpunim me Kadi. Më datë 22 Mars 2018, Geti publikon videoklipin "Dashnin Ta Kom Nem", në bashkëpunim me Kadi. Më datë 25 Qershor 2018, Geti publikon videoklipin "Pa Ty Katastrof Krejt", në bashkëpunim me Kadi. Më datë 8 Shtator 2018, Geti & Kadi publikojnë videoklipin "...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Kadi Osmanit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

4
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Muhamet Bislimi (Meti)

Perparim Ejupi

Gramos Shabani

Fidan Gashi

Kastriot Krasniqi

Fati Krasniqi

Sabi Bekteshi

Egzon Berisha

Mergim Kurroshi

Veton Mushkolaj

Tags: Gentrit Osmani, Geti Osmani, Geti


Komente mbi këtë artist