GER
GER

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: GER është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Shtator 2019, GER & Florid publikojnë videoklipin "Mos Fol". Më datë 8 Shkurt 2022, Stresi publikon videoklipin "Mafioz", në bashkëpunim me GER. Teksti i këngës u shkrua nga Stresi & GER. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Alandy. Më datë 28 Prill 2022, GER publikon videoklipin "Rick Ross". Teksti i këngës u përgatit nga vetë GER, teksa për arranzhimin u kujdes DorantBeats. Videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0