Gerald Zyfi

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Maliq 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Gerald Zyfi është një këngëtar i njohur. Në vitin 2012, Gerald Zyfi merr pjesë në X Factor Albania 1. Në Mars 2014, Gerald merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Si Dukat I Vogel Je". Në Mars 2014, Gerald merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Ike"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Endrik Beba

Renato Zeqollari

Endrit Shani

Ardian Qokaj

Alsked Rrenja

Elis Nova

Febi Shkurti

Alban Arifi

Aldo Simoni

Maringlen Linadi


Tags: Gerald Zyfi, Gerald, Geraldi

Krijo Një Kartolinë