Gerald Zyfi
Gerald Zyfi
Gerald Zyfi
  • Vendlindja:
  • Maliq Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 9 Maj 1988
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♉ Demi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Gerald Zyfi është këngëtar i njohur. Në vitin 2012, Gerald Zyfi merr pjesë në X Factor Albania 1.

Në Mars 2014, Gerald merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Si Dukat I Vogel Je".

Në Mars 2014, Gerald merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Ike".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0