Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerald - Ike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ike me mallin tim s'kam me qetesi
ti ike e pa bese ike ti
ike me quajte te huaj
e dije ti e dije se do te vuaj

e luta zotin nje cast te jesh penduar
ike ti shpirt e permalluar mashtrove veten
dhe mbete ne vetmi
ti ike e pa bese ike ti

ref: e hapa dritaren dhe duart mu drodhen
serisht mu kujtove ti
mi ngrive nje cast mbi syte e mij lotet
dhe une vetem mbeta perseri

mi ngriu era frymemarrjet mbi xhama
dhe desha te vija tek ti
por i bera une endrrat e mija me flatra
te ikja nga gjithe kjo vetmi


Ky tekst u dërgua nga ririnalt kasko


Nuk kemi video për këtë këngë.


Gerald Zyfi
Publikimi: 26/05/2014
Festivali: Kenga Ime 2014


Gerald - Ike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ike".
3. Video është e këngës "Ike", por nuk këndohet nga Gerald.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0