A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Geraldo Ndoci (Aldo)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Geraldo Ndoci
  • Vendlindja:
  • Lezhe 
BIOGRAFIA: Geraldo Ndoci (Aldo) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Gusht 2017, Aldo publikon videoklipin "Living Like Albanians". Më datë 25 Nëntor 2017, Aldo publikon videoklipin "Sa Katile". Më datë 19 Mars 2018, Aldo publikon videoklipin "So Leht"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mustafa Llani

Frenkli Vjero

Rod

Arbi Pelushaj

Vikus

Glejvis Lleshaj

Ledion Liço

Toli

Jonathan Pilika

Algert Sala


Tags: Geraldo Ndoci, Aldo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019