A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerion Zhuri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Gerion Zhuri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 25 Tetor 2017, Gerion Zhuri publikon videoklipin "Kolazh Dasme 2017". Më datë 30 Janar 2018, Gerion Zhuri publikon videoklipin "Meraku Me Zuri". Më datë 10 Gusht 2018, Gerion Zhuri publikon videoklipin "Vendlindja Eshte Gje E Rralle"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Pandeli Tocka

Ervis Behari

Mevlud Rahimaj

Arjan Rrahmani

Addi Pllana

Agon Latifi

John Tilio

ANI (RapBoy)

Flori ABG

Andi Qereti


Tags: Gerion Zhuri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019