Më mbaj mend (për 1 muaj)

Geron Dervishi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Geron Dervishi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 12 Nëntor 2011, Geron Dervishi publikon videoklipin "Isha Mbrem Ne Dasem". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 3 Tetor 2018, Geron Dervishi publikon videoklipin "Çupa E Gjitones"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Klordian Rama

Refat Sulejmani

Redi Penko

Altin Malo

Rexhep Sinaj

Perlat Pashaj

Rrapo Hazizaj

Nimet Sulkaj

Ermal Kore

Fatos Xhaferi

Tags: Geron Dervishi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet