A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerona Hyska

Choose star rating

Rating:  1.7 / Votes cast:  13
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Gerona Hyska is a popular singer of Pop music. Në Maj 2015, Gerona Hyska merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Te Ndiej". Më datë 18 Gusht 2016, Gerona publikon videoklipin "Ti Ma The". Më datë 10 Nëntor 2018, Gerona publikon videoklipin "Falma". Më datë 1 Korrik 2019, Gerona Hyska publikon videoklipin "Je T’Aime". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Filloreta Raçi (Fifi)....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Alketa Vejsiu

Erga Halilaj

Mimoza Ahmeti

Barbana

Eltina Minarolli

Marjeta Billo

Kamela Islamaj

Rezarta Smaja

Ornela Bregu

Babeta Shahini


Tags: Gerona Hyska, Gerona

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019