Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gers Alia

Gers Alia
  • Emri i Vërtetë:
  • Jorges Alija
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 1 Tetor 1993
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Gers Alia është autor këngësh i njohur. Emri Vertete eshte Jorges Alija dhe ka Lindur ne qytetin e Tiranes ne 1 Tetor 1993. E nisi karrieren ne Vitin 2010 duke krijuar Keng per veten e tij ne zhanerin Hip Hop e me pas ndaloj se beri kenge per veten dhe vazhdoj te shkruaj tekste kengesh per shum artista shqiptare dhe te diaspores. Sot numeron shum kenge te shkruara prej tij.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 1