Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gerta Heta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  96
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Gerta Heta është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Gerten e kemi njohur nga zeri qe ne fillim te vitit 1998, vit i cili perkon edhe me fillimet e Top Albania Radios. Me ekzaktesisht Gerta eshte zeri i pare i kesaj radio, tashme me e degjuara ne trojet Shqiptare. Drejtoi per tre vjet emisionin “Nje kenge per ty”, krahas edhe klasifikimeve te ndryshme dhe me pas zgjodhi SHBA per nje kurs regjie televizive. Nuk kalon shume dhe Gerta gjendet perseri prane mikrofonit te radios, kesaj rradhe te nje ra...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dorina Tiko

Gerta Mahmutaj

Julka

Morena Taraku

Greta Berati

Elsida Sinaj (Eli)

Himena Ymeri

Siciliana Mazi

Orgesa Zaimi

Entela Zhula

Tags: Gerta Heta, Gerta Heta, Gerta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet