Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Gerta Heta - Egzistoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/01/2013

2013-01-16T14:58:35+00:00Kur te shikoj harroj dhe te flas i dashur me fal humbas per nje qast kur zemra nis te flas per ty papritmas kur te shikoj harroj dhe te flas i dashur me fal humbas per nje qast kur zemra nis te flas per ty papritmas thjesh nje fjal ty te bon te ndihesh djal krenar puthja e par dal nga pas vetmin si nje ziliqar dashuroj dy syt e tua si nje diell lind o per mua egzistoj se te dua te jetoj me puthjet e tua dashuroj dy syt e tua si nje diell lind o per mua dashuroj nje ditar mbaj ne duar emrin tend ne qdo flet e kam shkruar i dashur mbete gjithmon i pari pi zemrave un ditari ne qdo hap ku jam hija jote me vjen pran ndoshta jam pak e mar dashurija te le pa fjal dashuroj dy syt e tua si nje diel lind o per mua egzistoj se te dua te jetoj me puthjet e tua dashuroj dy syt e tua si nje diell lind o per mua dashurooooj
dashuroj dy syt e tua
egsistoj se te dua


Ky tekst u dërgua nga  linda
Më Shumë Këngë Nga Gerta Heta:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet