Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Gerta Heta - Lost Without Your Love  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/08/2012

2012-08-27T18:51:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lost Without Your Love" kënduar nga Gerta Heta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gerta Heta:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet