TEKSTESHQIP

Gerti Gjoni
Do Jetoj
Lyrics
(Feat. Redon Makashi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Jetoj" kënduar nga Gerti Gjoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 19 Dhjetor 2014, Gerti Gjoni publikon videoklipin "Do Jetoj", në bashkëpunim me Redon Makashi. Me këtë këngë, Gerti Gjoni merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 14 në vitin 2015.