A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerti Hyka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Gerti Hyka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 13 Janar 2010, Gerti Hyka publikon videoklipin "Moj Raki". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 16 Dhjetor 2011, Gerti Hyka publikon videoklipin "Vajze Moj Pogradecare". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 5 Shkurt 2016, Gerti Hyka publikon videoklipin "Kur Merr Siten E Gatuan". Më datë 21 Mars 2017, Gerti Hyka publikon videoklipin "Kolazh Jugu". Më datë 16 Dhjetor 2017, Gerti Hyka publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nimet Sulkaj

Aleks Micka

Ilia Basho

Klordian Rama

Emiljano Dhe Grupi

Dule Malindi

Perlat Pashaj

Refat Sulejmani

Ergys Hyka

Bledar Hoxhaj


Tags: Gerti Hyka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019