Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gerti Muçollari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Gerti Muçollari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 15 Shkurt 2018, Gerti Mucollari publikon videoklipin "Iku Vajza La Vatane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gramoz Tomorri

Nimet Sulkaj

Nevruz Nure (Lulushi I Korçës)

Ylli Alushaj

Tomorr Biba

Landi Brahushi

Marjus Ahmetaj

Alfred Hekali

Edmond Grembi

Redi Penko

Tags: Gerti Muçollari, Gerti Mucollari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet