Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerti Muçollari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Gerti Muçollari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 15 Shkurt 2018, Gerti Mucollari publikon videoklipin "Iku Vajza La Vatane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rrapo Hazizaj

Thanas Marko

Kudret Ismaili

Sokol Fejza

Arjan Zika

Ylli Alushaj

Gjergji Velo

Redi Penko

Kastriot Adushi

Behar Spahiu

Tags: Gerti Muçollari, Gerti Mucollari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet