A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Geta Beqa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  47
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Geta Beqa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Geta Beqa-Ahmeti ditë më parë ka shënuar një tjetër fitore në karrierë. Ajo arriti të dalë e para në ‘Bikini Wellness Fitness’, garë e zhvilluar në Barcelonë të Spanjës....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Olsa Spata Ballguri

Elinda Katiaj

Bulza Fejzullahu

Diti

Rozeta Pohja (Rozi)

Evi Cenga

Keda Braja

Rexhije Fazliju

Anjeza Bicaku

Cleopatra


Tags: Geta Beqa, Geta Beqa-Ahmeti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019