Live Video

Geta Beqa - Me Ngat Meje  (Feat. Ghetto Geasy)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/2002

2002-12-27T15:52:41

Featuring

Getoar Selimi



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Ngat Meje" kënduar nga Geta Beqa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Geta Beqa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin