Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Geti është një këngëtar. Më datë 4 Maj 2014, Qendrim Pllana publikon videoklipin "Deri Sa T'jetoj", në bashkëpunim me Geti. Muzika e këngës u punua nga Lyric Master, teksti u shkrua nga Lyric Master, Shkelqim Hoti. Më datë 24 Shtator 2014, Qendrim Pllana publikon videoklipin "Veq Na Dy", në bashkëpunim me Geti. Më datë 27 Nëntor 2014, Qendrim Pllana publikon videoklipin "Shqiperi", në bashkëpunim me Geti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

El-Metro

Gezim Berisha

Rbs

Cufa

Double D

G.M.C.D

Fatmir Ademi

Snero

Marin Jancu

Dr.Rabbit

Tags: Geti, Eksikat


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet