Më mbaj mend (për 1 muaj)

Getosar

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Getosar është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Qershor 2018, Getosar publikon videoklipin "Shum Let". Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Më datë 1 Shtator 2018, Getosar publikon videoklipin "Pare T'pista". Më datë 6 Tetor 2018, Sajmen publikon videoklipin "Po Kan Inat", në bashkëpunim me Getosar. Teksti u shkrua nga Getosar, Master Mc. Videoklipi u prodhua nga EGO Films. Më datë 1 Shkurt 2019, Getosar publikon videoklipin "Syni Jem". Muzika e këngës u punua nga Getosa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Black-Eagle

A Link

Underground Mc

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

The Rose

Sllimi

Tags: Getosar


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet