Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gezim Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Gezim Berisha është një këngëtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dinno

Double D

Cufa

El-Metro

Fatmir Ademi

Marin Jancu

Snero

Rbs

Dr.Rabbit

Mr. Babushi

Tags: Gezim Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet