TEKSTESHQIP

Gëzim Çela
I Hap Udhë Lumturisë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Hap Udhë Lumturisë" kënduar nga Gëzim Çela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.