TEKSTESHQIP

Gezim Kaso
Shqiptar Kam Mbetur
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqiptar Kam Mbetur" kënduar nga Gezim Kaso.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të shtuar dozën artistike, krijimi muzikor u prezantua tek audienca i punuar mjaft këndshëm me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 29 Shtator 2015.