Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gezim Mneri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Gezim Mneri është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Luan Dagistani

Altin Llakaj

Edmond Rrapi

Delo Isufi

Naim Plaku

Kol Susaj

Elvis Duro

Preç Zogaj

Edlir Begolli

Vasil Dede

Tags: Gezim Mneri, Gzim Mneri, Gezim Meneri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet