Gëzim Mustafa
Gëzim Mustafa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Gëzim Mustafa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 10 Shtator 2022, Gezim Mustafa publikon videoklipin "Martesa Me Gjermane". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Gezim Mustafa....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0