TEKSTESHQIP

Gezim Mustafa
Dreqi & Melaqja (Vrasjet)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dreqi & Melaqja (Vrasjet)" kënduar nga Gezim Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponues i muzikës dhe autor i tekstit është Gëzim Mustafa.