TEKSTESHQIP

Gezim Mustafa
Moj Kosovë S'tu Hek Gazepi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Kosovë S'tu Hek Gazepi" kënduar nga Gezim Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimi dhe teksti është punuar nga Gëzim Mustafa.