TEKSTESHQIP

Gëzim Mustafa
Vllaznia Me Gra
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vllaznia Me Gra" kënduar nga Gëzim Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Melodia dhe teksti u shkruajt nga vetë artisti.