Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gëzim Shkreli

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Uk 
BIOGRAFIA: Gëzim Shkreli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Më datë 9 Qershor 2018, Gëzim Shkreli publikon videoklipin "Jam Boem", në bashkëpunim me Anita Arifi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kristaq Lena

Laurin Dezdari

Petrit Dobjani

Kastriot Ago

Sazan Mecani

Naim Kerçuku

Romeo Zeqollari

Safet Ameti

Aranit Kola

Muharrem Herri

Tags: Gëzim Shkreli


Komente mbi këtë artist