Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ghetto - What's Up

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "What's Up".
3. Video është e këngës "What's Up", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - What's Up  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Komente

Asnjë Koment

27/01/2011

2011-01-27T15:26:44+00:00E yoo What's up what's hommies
yeahh im a real G haaa.
im a mother fucking Hustler Yo Yo Yo Yoooo

Refreni 2X :
e yo what's up my hommies i am a Hustla
i am a young money i am i am
I am a Rap star .
i got all all all what i need
jom njoni prej ma t`mirve nese ti nuk e ke dit

Verse 1 .
A po don spot un e boj hot
kallxom ku meten reperat e dobt
tkom thon qe ka me bo boom
edhe pse kejt kan thon get je i lodht
qe vertetimi sa shtir o me bo qa kom bo
Arrita gjys qellimi haterat thojn qa u bo
Hap Hap gjithmon me hapa si kur t`eci
jo jo kerkush nuk thot qe geti n`geci
prap prap e boj prap prap senet mi lshojn
ata qe menojn mem nxon fuck ya se sun um nxojn
Hey Dhipat mat mir en ven
jon aty ku rri un man
krejt senet vijn me ren pom vje keq per juve qe ska ven
pllotve ju dhem man se jom ma i miri kney
plot thojn Ghetto so sen suksesi shihet man
hey un qa boj hey tjert sun bojn ey tjert sun e thojn ey tjert sun e knojn
qa kom kalu sun e kalojn
qa kom kallxu ey sun e kallxojjn .
munohen bohen bashk
lidhen sillen e majn staff
kur um shohin en club veq i kqyri
e i thom Jasht ey jasht

Refreni 2X :
e yo wahts up my hommies i am a Hustla
i am a young money i am i am
I am a Rap star
i got all all all what i need
jom njoni prej ma t`mirve nese ti nuk e ke dit

Verse 2 .
po jom i rri en rap me as njoh jo i njejt
po jam reperi ma i miri qe keni mujt me vrejjt
mu mthirin GHetto kush je ti nuk pot veti
kush bon dhipa e tripa e din e din kejt qyteti
Ding Dong luj me dhipa si kur PING PONG
per majmuna jam Gorill ey ey thirum King KOng
boj qat um qohet man e boj per lek e boj per qef e boj per kejt e boj per shmek
asnihere nuk jom i njejt
di me bo shpejt e di me bo slow
si un me bo ti harro
per kejt ata qe nuk e din un jom aj reperi Me
flok Yelow
Mos qo vetin thuj Hello sun um nxe
nese edhe fore u boh
e i bona kejt senet e tash t`kallxoj Ghett ghettooo Kushh Ohhh .
mere ni microfon e kallxom qa po don se spot ni
meri dhipat me veti se shum kan qef me mu mu iq
Jom Hustler boj probleme boj muzik boj Bizniz
Kom dhipa kom krah sum Mungon kurgjo hiq

Refreni 2X :
e yo wahts up my hommies i am a Hustla
i am a young money i am i am
I am a Rap star
i got all all all what i need
jom njoni prej ma t`mirve nese ti nuk e ke dit

yeah hë Okey Ghetto 2 0 1 1 heyy
my man arti on the beat motherfucker yeah

Fast Flow :

fuck juve man munoni mu bo si tjert me dhipa
leni kto tripa duni me dit se kini facer per mu dok VIP-a
skena qa folni se sdini me fol e din ton kush jom
e Ghettto flowin e bon kur don prej kejt reperave qe dallon
ej mos bon qka a kejt e din Ghett ghetto kush o aa
kejt thojn jena gangstera amo nuk pi shoh kerka
clicken e bite3n i kom krejt perfekt
asnjoni prej juve nuk jena ma shum tshpejt
ej un e boj let ej une kom zo
cili prej reperave o ma i mir nflow
Ghett ghetto me stilin e vet kur qes kong dridhet qyteti
kerkon une se kom mas veti
amo gjith jom vet i treti
t`fort i kom ka veti aaa
mue sma nin qka thot shteti
t`intereson kush jom un ej vet per mu kush o ghetti
une boj rap per dhipa amo kaniher qeshtu reperat i preki
huuh un e boj ket sen per lej jo se boj per qefi
ha jom i ri haha me asnjo jo i njejt
doni mem nxon po sun um nxini se jom i shpejt BITCH
une jom pidh none po menoj pidh none pa thojza
emrin e kom tmadh mos e kqyr qe ka pak shkronja
fuck all the rappers motherfucker
I'm Ghetto
FERIZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJ


Ky tekst u dërgua nga Hip Hop   TonyTBA   elionaRTG
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet