Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ghetto - I'm Hustla  (Feat. Lil Wayne's Bodyguard)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/01/2013

2013-01-29T21:01:18


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I'm Hustla" kënduar nga Ghetto.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...