Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ghetto - Ti Po Rren

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Po Rren".
3. Video është e këngës "Ti Po Rren", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - Ti Po Rren  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  17

Komente

Asnjë Koment

15/12/2011

2011-12-15T16:35:28+00:00Krejt po thojn qa u bo , Ghetto spo nalet qysh snalna un , njejt skan mu nal paret YOUNG money money money maker ama ni thess, se so ka mi nxen kuleta krejt ata bashk krejt , po dojn me bo diqka kur une qes kong , beso kan me bo WHAA se jom ndryshe prej tjerve ose prej kejtve me 1 hap t`vogel t`shkela , sdi a e vrejte kom aftsi me bo kerdi repin jau nxerri per hune ti je reper i mir , po me mrri nuk e ki t`shkrune ti po thu qe jom ma i miri , harro i dopt je ti po thu qe je mangup MO se kan met rreh problemi o se skeni bole , jeni dhipa i qoni flokt te nalt muni mu dok ma tipa ju faking pussys , ju sjeni madakafa besso mjau lshu meden per to rreni shuplaka

2X: Ti po rren , se nuk je ti per rap
Ti je gangstah , amo veq n`internet
Ti po rren , po thu jom ma i forti
senet qe pi bon , po del qe jom ma i dopti

ey krejt po dojn me dit a osht ghetto qashtu qysh po thot n`kong
qat dit qi dal prej veitit besoni veten kom me lon un jom le per kete qim none sdi qa spe kuptoni zdi pse smunoni mu kon dosta po em gjelozoni sjom . me shit bole e mu shit mangup nese menon qe kapna per rakin ton ti te kokshe gllup ki qef mu kon haver fallcat te un skan ven ju thu femnave qi geti mtut pse bre pi rren kqyre jom i keq per pleshtat qi nuk e din jom njoni pre budallve qe me rep ethet ti shti nuk kom mu nal deri te boj temen ta lo ferkemen haroo edhe repin se boj per emer e boj veq me liru zemren kom dashni per kokveti per ata qe jon te herkrit dashni per ata qi jon rit rugve te qytetit se jon bo shum qi kan qejf me bo jet gangserit shoku kur je reper jeto jeten e repit


2X: Ti po rren , se nuk je ti per rap
Ti je gangstah , amo veq n`internet
Ti po rren , po thu jom ma i forti
senet qe pi bon , po del qe jom ma i dopti


Ky tekst u dërgua nga Edit   LabbyUnikk
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet