Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ghetto - Un Jom Gangster

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un Jom Gangster".
3. Video është e këngës "Un Jom Gangster", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - Un Jom Gangster  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

29/01/2011

2011-01-29T09:30:00+00:00Yeahhh Ghetoo...I'm the best... Un gjith e boj mir babes
Okeyy..

(Verse1)
Ton naten bin bin, ton diten na po bijm
Qka u bo ? Kta amatera asnjani veten nuk pe nin
Se e boj moti ket shit, gjith gjith dokna fit
A e din pse s'boj album? Se edhe pa to bona VIP
Amaterat Mangupat dojna me ra amo n'tok spo prekin
Hin me letra n'sken thoj e kem bo koncertin
Ha ha po menoni qe jeni gangstera qe e keni bo ni kong
Repi st'bon gangster budall ,gangster t'bon mu kan pi vakti
Fuck yeahh nime se nime jeni bo si dhipa leni kto tripa
Doni me dit se keni facen per mu bo Vipa
Skeni qka folni se sdini me fol e me thon kush jom
Ghetoo sun i bon kurr dom , prej krejtve reperav
Qe dallon... Po spot shoh ahh ti ti me vet ghetto kush o
Krejt thojn jena gangstera amo nuk pi shoh kerkah
Pi doket vetja Vip qe i ka thon ni femen kiss
Femnen qe e nxen ti bal, se preki edhe mu kon miss

(Ref)2x
Un jom gangster popo , ti je kuller popo
Ju keni shmek popo , po sikur un sjeni
Ju keni rape dhipa , bitches krejt i keni
Popo popo popo prap kullera jeni

(Verse)
I'm a real G , I'm a hustle
Sna nin kush je ti hejj un ta boj Fuck
Yeahh Femnat e din hej, dostat e din hej
Mangup jom vet man kshtu qe mos u shit
Ghetoo klliken e kom rrit perfekt
Asnjoni prej juve nuk keni ma shum shmek
Un e boj leht e ju e keni zor
Cili prej reperav o ma i miri ? fool
Young Ghetto me stilin e vet
Kur qes kong lidhet qyteti
Kerkon une nuk e maj masveti
Amo gjith jom vet i tretii
T'fort i kom ka veti ahh Perpak sma nin qka thot shteti
Doni me dit kush jom un vet per mu knej kush o gheti
Un boj rep per dhipa, amo kaniher qeshtu reperat i preki
Un e boj ket sen per lek, jo se boj perqefi
Hahh jom i ri ha ha , me asni loj njejt
Doni mem nxon po sun um nxini se jom i shepejt bitch
Un jom pidhnane po menoj pidhnane pa thojza
Emrin e kom t'madh mos e kqyr qe i ka pak shkronja

(Ref)3x
Un jom gangster popo , ti je kuller popo
Ju keni shmek popo , po sikur un sjeni
Ju keni rape dhipa , bitches krejt i keni
Popo popo popo prap kullera jeni


Ky tekst u dërgua nga Butrint
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet