Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ghetto - Hot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hot".
3. Video është e këngës "Hot", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - Hot  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/07/2013

2013-07-29T13:16:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hot" kënduar nga Ghetto.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Grand Thugz - Hot

Hej, hej, hej
Grand Thugz man
Luje bythen
Je nice, je OK

Mali-G
Tunde e shkunde kjo loje eshte e jona
I kena shume pidha po s'kena miliona
Prite rradhen sa t'maroi shoqja jote
Dashka shume stile se qeka idiote
Levize tunde belin m'eksito pak ma shume
Po ma shkref se s'te le me flejt gjume
Po du me pa stilin tat me ekstrem
A e ke problem ne goj ti a hahaha
O du me u shtri mbi teje se jom pak qefli
24 ore po du vec me t'qi
Me thuj nese te pelqen ne vesh apo ne goj
Une s'boj sex amator po boj sex me provoj
Kam bo shkollen per ket pune sa me shume du me qi
Boje tattoo-n tek cicat Mali-G
Jo s'ka problem nese tre i perballoj
Ti vetem rri shtri se di si veproj

Refren (Young J & Ajsi)
Shume e nxeht je ti
Po du vec me t**
Luje bythen sic di
Ajsi: Sonte po du une vec me u qi (2X)

Orianel
Ja kom nis, kape njonen cloje tjetren
T'gjitha s'kan ndryshim shofin vetem kuleten
Veten, tregoje se kush je
Ti jo se shoqja jote le t'rri ktu me ne
Aha hape librin dhe zgjidh vec nje stil
Se per dashni e din qe une jam kopil
A din me drridh, kjo tani ktu ka rendsi
Une ti shoqja jote edhe Mali-G
Po se di, se me ke t'ja nis
Kjo me gjoks t'modh apo me pirsing ne kerthiz
Ti thjesht leviz, po vec mos u boj pis
Mbasi te mbarojm do ta japi dhe nje kiss
Zonjusha miss, m'vjen keq te ta them
Se po ta cava pidhin, s'ke ku shkon s'ke problem
Kur je me mu, m'thuj se ca do ti
Ajsi: Sonte po du un vec me u qi

Refren (Young J & Ajsi)
Shume e nxeht je ti
Po du vec me t**
Luje bythen sic di
Ajsi: Sonte po du une vec me u qi (2X)

BigBang - Hot

Reff. 2x.

E di Babe .. e bojna hot
Old School qe shum mot
Ta dho famen edhe zonin
Po si na smun e bon dot

BigBang rep1.

E boj shpejt e boj slow '`hi direkt un me ket flow //
E di Babe e don ket zo .. qa e don une ta dho //
Minimum e boj show .. maksimum e kalli oOoo //
Per mem nxan ju vyn shum koh .. t'shti me repit me ket flow //
Prej InterPlay njoni tu u kull .. un ta mushi me dhipa full //
Jena gangsta jeni cool .. qe shum moti old school //
Po repovati beat me bass, je met mrapa jepi gas //
Mu shty me mu ti nuk ki shkas .. se je met shum per mas //

Kush o per dhipa kejt e din kush o per bari kejt e din //
Kush bon biznis kejt e din .. kush e sill ket rrethin //
Kullera mas veti une smaj .. Kom dhipa kejt i shaj //
Je mangup ruju se t'vraj qa e lypi un e gjaj //
Cool Cool kejt jeni bo .. hade gangsta t'dho //
Merre senin qe ti ngo jom ma i miri vet prano //
Udhve tu pi rabi.. xhek .. dhipat i kom se kom lek //
Kejt e din un jom shmek tan jeni week //

Reff. 2x.

E di Babe .. e bojna hot
Old School qe shum mot
Ta dho famen edhe zonin
Po si na smun e bon dot

RoyaL-p rep2.

Chill si jashttoksor jena veq na me kuror //
Party Party dit e nat pa e nal as n'shi as n'bor //
A pom njeh kush jom a thu a po tu kujtona //
Royal to the P qaj djali i vesht me t'gjona //
Se si din hale kta tripa rrugve e me thika //
Me kimika .. sa her tkalojna tjert folin me mimika //
Ton naten neper streeta me juve u habita //
Famen e keni prej femnav .. ik se spo t`don beat'a //

Zemer ski ka m'ik se t'zo ty taket n'beat //
Edhe nese je habit lshoja zonin kthe repeat //
Shawty jena high .. jem on top jo 2 as tre //
Me neve nihesh fly .. kur t'na nin ki me thon uee //
E di qe po na don babe edhe stilin edhe zonin //
Ait ti dridhe me qet bas kur na e kena mikrofonin //
Se jena gjethka .. Gjithmon t'gatshem me bo sherr //
Click clack rrugve n'ghetto haver na ki perher //

Reff. 2x.

E di Babe .. e bojna hot
Old School qe shum mot
Ta dho famen edhe zonin
Po si na smun e bon dot

WG rep3.

E marr lapsin me 1 flet diqka ndryshe un me shkru //
Flowi jem t'rrok si TT shoki tasht senet kan ndrru //
Jom ka ni shum fjal apet amo na nuk jena vet //
Mir se vjen n'vushtrri t'kerset ka nuk e pret //
E bojna me RG'n veq neve je ka na nin //
Je ka rrin me VIP'n me ata qe ku dojn hin //
Secilli bitch provohet me sfida(sfida) //
Jeni bo krejt fuck ruju po ju bjen sida //

Zemer je ma e mira veq ti pom pelqen //
Veq ti po ma then .. veq ti po shkelqen //
Me mu nihesh high crazy lady ti ski faj //
Nashta mdel naj fjal pahiri po beso sun pe maj //
Lej tjert haterat per neve qa po folin //
Snijna amo bash hiq .. trunin e lodhin //
E din qe smujn me bo si na se skan zo as kualitet //
Se na po nihum gjethka per flow na jena shtet //

Reff. 2x.

E di Babe .. e bojna hot
Old School qe shum mot
Ta dho famen edhe zonin
Po si na smun e bon dot

Kaltrina Selimi - Hot

Në mua zgjohet emocjon
kam dal kur vallzon
zemra ritmin e shpejton
nuk ndalon , jo nuk ndalon
kur me prek më qon mbi re
sa magji të madhe ke
më mban fort dhe më shtrëngon
sa lartë me qon

Ref:
Ndjehem hot , hot pran teje
më bën hot hot sa do te fluturoj
rri afer meje
se sa hot jam ti ndjeje

DonArbas:
Hey mister Dj turn it on
Hey mister Dj turn it on
`ëëëë!

Do te luaj do t'vazhdoj
dhe nga duart s'do të leshoj
ti më bë të kem ndjesi
sikur kam lind përseri
kur me prek më qon mbi re
sa magji të madhe ke
më mban fort dhe më shtrëngon
sa lartë me qon

Ref:(3x)
Ndjehem hot , hot pran teje
më bën hot hot sa do te fluturoj
rri afer meje
se sa hot jam ti ndjeje .

DonArbas:
Hey mister Dj turn it on
Hey mister Dj turn it on
`ëëëë!

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet