Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ghetto - Ghetto-love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ghetto-love".
3. Video është e këngës "Ghetto-love", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - Ghetto-love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

18/03/2013

2013-03-17T23:01:13+00:00jom met qitu trut mu kan koqit..
ma pa synin temditen spo muj me prit
shum shpejt ko me ardh ajo dit...
kur ndjenjat ma shum kan me livrit..
JE TU E DIT EH JOM TU E DIT....

Baby jena merzitt...(Shum jena merzit)
un jom djali i rruges...
eh rrogen ti bon drit.. AHHH
yum yummm njoni tjetrit e dojm shum..
yum yummm ma shum chill sesa gjumm..

Veq une ti BASHK...
per tjer WE DONT GIV A FUCK...
HEY bitchies what's up....
jena te dy tpershtat

Babu merre aparatin bone 1foto t'smut...
e din krejt qe jom i egerme ty u bona i urt
se zemra jem veq per 1rreh
deri sa t'hi en DHEE..
engjullin qe e kom me veti
definitivisht je ti....

I never let u go and you never let me go
shpirti jem i njejt...
SI UN TI SKA ME PAS MO !

zemershpirtper mu ska me pas mo erresir
zotit ju lutamem pru diqka shum t'mire..
n'zemer kesh i madhqato pres diqka me mrri..
per mem shku sendet me nicen'jeten tem tpuni ty..

ftyra jotemshtini mi lon anashdo sene t'hajvanav
mendja jote m'jep arsye mi kap majat..
im in love with u..u broke the ice in meee..
ti je ajo qe duna met thirr GHETTO TERAPI...

ta kom thon edhe nsyndjenjat e mia tash jon veq per ty..
se rruga boll em ka thy... mbrapa mo spo du mu kthyy..
tash e kom qelsin per qdo dry..
me krejt sfidat muj mu shty..
qdo perjetim eh qdo moment ko me kalu me ty...

krejt tipat kan zemer veq hejteri se fillit ket send
secilit mashkull n'ket botper dikon zemra i flen..
real talk manky sen vjen prej shpirtit tem
kujtimet e ronda shkunkujtimi i ri po vjen...


Ky tekst u dërgua nga Festim Lyrical Behluli
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet