Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ghetto - Freetime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freetime".
3. Video është e këngës "Freetime", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - Freetime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

26/11/2012

2012-11-26T17:30:02+00:00FjaLt i Keni t`Lehta Shum t`thjeshta
Qe per 1 dit ju hup vLera
Mos foLni kreit per Vepra
Se s`jeni t`Verteta
PoLici jeni kon weq nese ju ka hup KuLeta.
Jau thom menyren ma t`drejta
Ju jeni Shum Fejka
Nuk je Mafi weq qe bon jeten e SHTREJTA
Merrni paret e pLakit ose merne kreit Banken
Jo se uLi weten qeshtu wet e boj un FAMËN
se Fama jem ka mu majt n`men
Se s`po Luftoj per FAM
Po fjaLt qe pi thom GHETTO pom dhezen sagLLam
Smuj mu naL mi qi at nan
Kurkush inati mos t`man
Muzika jem osht e VeÇant
Mo mos prek se Teksti t`Vran
Nuk e boj per Qef
As nuk e boj mu dok un Shef
Vetit Shiritin ja pres
Se me prit s`kom interes.
A thu najkush si un menon
Eh si une Bon Pasha Zotin
Strategjia jem dikujt i bon shum dom
Se vi me ni Teori qe nuk e ki jo nuk e ki
Vi me ni Zo qe shum her e keni ni e keni ni
Per mi Bo Tripat e mi
s`duhesh me kon kreit AFTSI
Po duhesh me kon REAL-G
e fjaLt mos mi përbi .
Jo me gjujt Kunxha Si fmi
e tani prap me V.i.P
No No No shoki jem RRugen e njejt me mu se ki
Se Ftyra jem weq 1 her ndrrohet
Diten kur t`vorroset
Kur tem del shpirti
qat`Her karakteri m`soset
Deri at`her si rruj BoLet
Per mue Qka FoLet .
Mir o kur dikush per mu Lodhet
me mi gjet Storjet
S`kom me bo mo kuRR ksi kong
Suksesi po pret
Kjo ke weq me ju kaLLxu se kush jom n`REALITET

YOUUUUUNG GHETTO ^ .


Ky tekst u dërgua nga  YounGimeeR
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet