Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ghetto - Afer Teje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  104

Ref. X2
bejbee du met pas ton kohen ngat mejee
e shoh veten special afer teje
ti afrohu ma ngat jo jo mos rri larg
jo joo mos rri larg

okej. po ta kqyri oren
akrepat levizin numrat ndrrohen
un hala jom qitu tu ta prek doren
je e bukur sa qe skom koment
tjeter sen nuk kam en mend
trup t`mir flok perfekt
i love your pretty face
syt e tu dhe syt e mi
e largojn qdo enemy
trupi yt kur osht ngat trupit tem
ndihet mir ti je engjelli im
jom engjelli yt
dit e nat ki me kon me mu
tjeter sen mos pyt

Ref. X2
bejbee du met pas ton kohen ngat mejee
e shoh veten special afer teje
ti afrohu ma ngat jo jo mos rri larg
jo joo mos rri larg

m`qmendi era jote e mir
bejbi je shum e mir
emnin jom tu e thirr
erdh koha na 2 mu lidh
vertet ti je per mu
si na 2 nuk kan me lind mo
ska me pas ma
fuqia jon munet trunin me nda
make love afrohu pak tprekmi
make love bejbi deri sa tvdesmi
per jet met tnjejten ndjenj me mbeeet
perjett shpirti me kon i qet
se si na dy nuk mun me gjeeet

Ref. X4
bejbee du met pas ton kohen ngat mejee
e shoh veten special afer teje
ti afrohu ma ngat jo jo mos rri larg
jo joo mos rri larg


Ky tekst u dërgua nga  noiblaGetinjo
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2012


Ghetto - Afer Teje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Afer Teje".
3. Video është e këngës "Afer Teje", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Getinjo:


Komente 0