Më mbaj mend (për 1 muaj)


Getinjo - Fake Industry

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fake Industry".
3. Video është e këngës "Fake Industry", por nuk këndohet nga Getinjo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Getinjo - Fake Industry  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

09/07/2014

2014-07-09T21:00:27+00:00Repovati deri nsyfyr
Dostat ma bojn shyqyr
Shkruj liber e jo lektyr
Jom uki madh nket natyr
Moti se kum qit Zonin
Shhht Mos e rritni tonin
Repi tshemb pi ligee
Amo sluhet pa CHAMPIONIN
Amoo .. Fuckin' Champion
Hjekni pi rruges kta Djem
Hjekni pi rruges kta dhipa
Se sjon tu pru sen ..
Pom shtini u ill
Se barki pom dhem ..
KRRR pak ka repera ma shum ka kengtar sot - A pom nin ?
Pak dhezin me tekst ,
Se shum dhezin me spot - A pom nin ?
Dhipat e estrades shum hot
i kisha ii Nen stop
i kisha rreh me rryp
e i kisha kap per flok

Huuuuuuuuu ....

Wanna be bitches qe dalin n`ekran
Sjeni pa ju me djem t`rruges
Sjena shmekera amo
Amo kena na vepra moti e kena my tuten
Talentin en hite
Se keni ORIGJINAL
Televizionet per juve
Po bojn skandal
Reperat mat mir
Nuk jon aty M`FAL
Nuk di me dhon lek
Mem qit en TV Kanal

ABNORMAL

Shprena real nket lyrical
Edhe nese kerkun Z`dal
Kom fansa en qdo sakak
Getinjo osht ai qe knon
Love songs - Free BANG
Up at Club son
Kapaciteti trunit
Si me kon mason
FUCK U
Nese s`mbeson
Ta prej guhen nese fjal qon
Per asnjonin nbot sem intereson
Jom kon edhe jom

AJJJJJ

Qellimi jem anderr qe kur e shini
Prej gjumi ju qon
Idejen tem asnjoni
Sun e menon
Nervat jau shtrengon
Syt jau shtremon
Thirrem Psajko (Psycho)
Erdogan ....
Nuk kom mjeker amo
Jom taliban
Reptures i qes mine n`kry
Teton I shperthej man

Itss a Freestyle , Freetime
Kom shum sene on my mind
Po keshii me juve
si me ALBANIAN VINES
Kur pju ni tu thon qe jom numer eins


Ky tekst u dërgua nga Pachecho
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet