Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Getinjo - Money

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Money".
3. Video është e këngës "Money", por nuk këndohet nga Getinjo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Getinjo - Money  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/11/2014

2014-11-10T15:30:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Money" kënduar nga Getinjo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lorenc Hasrama - Money

Gjithcka e bon per
money,money,money
ti s'din me dasht
kurr sum ki dasht 2x

Ta kam thon ty zemer
lotin se kom teper
Ta dish po m vjen gjynah
tu vujt po don me m'pa
veten e mashtron
ka ndryshu metoda
syt e tu genjejn
pa ndjenj

Ti dashnia jetes
me te ndjenj e vjeter
shpirtin qe ta dhash
s'duhet t'kisha dasht
Veten e mashtron
ka ndryshu mendova

syt e tu genjejn
pa ndjenj

Silvi Fort - Money

(Ref)
Love love love krejt dashni per njoni tjetrin
Love love love se braktisim ne kurr rrethin
Love love love krejt dashni per njoni tjetrin
Loooveee

(Silvi )On the beach celebrating haaa
On the beach celebrating uss
Like the swiss full of watches na
And this beat full of diamonds
Baking fish in the barbecue
Got room and sea view
Only adults in the interview
Going wild with the best with the best crew
Silvi salvadore dhipin e kam pernadore
Shume xhelozon kur msheh me tjerat per dore
Ka nje jave qe me vjen mrapa per nje gouuuu*
Po tash nuk esht ktu se punon si ambasadore

(Ref)
Love love love krejt dashni per njoni tjetrin
Love love love se braktisim ne kurr rrethin
Love love love krejt dashni per njoni tjetrin
Loooveee

(Bajo)
T'mirat na vin e dhipin me pare mbajna
E mbajna fjalen ca thojna plako e bojm na
Jom tip bankieri me ri mendja vec per dallëz
Ato pe gjejn rrugen kur na po rina tu hustle

Parja vjen te ne se vec ne na ka n'zemer
Jam dashuru me to per mu osht e vetmja femen
E du aq shum vec to kam me mar gru
Bro bro bro bro kur un skam me e thrathtu (tradhtu)

Se sonte spe du clubin pe du zgaren ene barin
Plako jam aq tap parcel pe shoh livadhin
Tu smokirat aq shum si me pas kusho Bob marleyn
Jam i pit tap sa macok pe shoh luanin

Stine - Money

[Stine:]
Be my baby boo

Ti mu ma jep efektin
Ma shton kuriozitetin
Sekret qe dine veç une
Ta fal intimitetin
Ma fal ti mu momentin
Mjafton te jesh me mu

[Lumja 2x:]
Se jam ajo qe don ti
Shume momentet funny
Do bejm fame edhe money

[REF. Bashke:]
O ka na nisna, nisna per party
E dina mire ne si ndizet dhe zjarri
...
Momente funny plot
Jo sum e m'blen
as me leke, as me money
Takimin une ta lej n'Abu Dhabi
Jam mo i mire per ca ke
E ca ke pas ti
Definitely po

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet