Më mbaj mend (për 1 muaj)

Getinjo - Nuk Ka Mu Nal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Young Ghetto"

Komente

Asnjë Koment

14/08/2012

2012-08-14T17:20:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Ka Mu Nal" kënduar nga Getinjo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet