TEKSTESHQIP

Ghetto
Afer Teje
Lyrics

Ref. X2
bejbee du met pas ton kohen ngat mejee
e shoh veten special afer teje
ti afrohu ma ngat jo jo mos rri larg
jo joo mos rri larg

okej. po ta kqyri oren
akrepat levizin numrat ndrrohen
un hala jom qitu tu ta prek doren
je e bukur sa qe skom koment
tjeter sen nuk kam en mend
trup t`mir flok perfekt
i love your pretty face
syt e tu dhe syt e mi
e largojn qdo enemy
trupi yt kur osht ngat trupit tem
ndihet mir ti je engjelli im
jom engjelli yt
dit e nat ki me kon me mu
tjeter sen mos pyt

Ref. X2
bejbee du met pas ton kohen ngat mejee
e shoh veten special afer teje
ti afrohu ma ngat jo jo mos rri larg
jo joo mos rri larg

m`qmendi era jote e mir
bejbi je shum e mir
emnin jom tu e thirr
erdh koha na 2 mu lidh
vertet ti je per mu
si na 2 nuk kan me lind mo
ska me pas ma
fuqia jon munet trunin me nda
make love afrohu pak tprekmi
make love bejbi deri sa tvdesmi
per jet met tnjejten ndjenj me mbeeet
perjett shpirti me kon i qet
se si na dy nuk mun me gjeeet

Ref. X4
bejbee du met pas ton kohen ngat mejee
e shoh veten special afer teje
ti afrohu ma ngat jo jo mos rri larg
jo joo mos rri larg

DËRGOI: