TEKSTESHQIP

Getinjo
Quarantine 2
Lyrics

She likes the way se qysh eci
100mi gajle po nuk mha peci
gjepat e mushta me llafeprej hekri
krejt i ngreh truni se asht prej magneti
U rrita shpejt zdi qa asht puberteti
llajajti way i ti mas pari per veti
kur je vet original i bon
original qata qe i ki prej rrethi
fakeerat ikin shpejt si me kon tlinun prej leprit
hateerat njet ma kan rrit epitetin
ose apetiti
i dha hiphopit ushqim deri tja plasi apendesitin
rreperi fake vrehet
sikur dilleri qe shet anallginin
un ma ti runa prej klases
po ndor e kom pas une bicin
gjith e kom rrespektu veten ma shum sesa ligjin
edhe me dreqin kom lujt po kurr sja kom pa bishtin
ma ka mshel gojen me dor po ja kom gic un bishtin
se me lujt qoke me dreq
asht si me lujt qoke me b!t@h-in
amo vec kallxoja stilin
qe qoke sun lun me ma tmirin
nese lojen se din
njerzit vin edhe ta shunin qirin
(uuuuuuu)

Im a champion skom nevoj me fitu titull
un jom ma shum
nuk jom vec artikull
qim nane shum
my nick name (forever)
dhe shtimit i kom hajde ma ka kthy never
Im not geting older, Im GETTING BETER
i see you hating...

DËRGOI: